אודות

עו"ד שלומית סטרוגנו, החלה את דרכה העצמאית בשנת 2007 ומאז היא מעניקה שירותים משפטיים ללקוחות בכלל רחבי הארץ ובפרט ללקוחות מאזורי הצפון לרבות חיפה והקריות.

עוה"ד סטרוגנו הוסמכה ב - 03/06 והתחילה את דרכה בפרקטיקה המשפטית עוד בהיותה סטודנטית שנה שניה. על כן, עו"ד סטרוגנו צברה ניסיון רב בתחום דיני המשפחה והירושה. 

עוה"ד סטרוגנו הינה בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים וסיימה את התמחותה בבית משפט לענייני משפחה בחיפהכן עוה"ד סטרוגנו, נוהגת כמעט מידי שנה לעבור השתלמויות תעודה מטעם לשכת עוה"ד בתחום דיני המשפחה והירושהבנוסף, עוה"ד סטרוגנו סיימה השתלמויות בגישור מטעם לשכת עוה"ד עם התמחות ספציפית בדיני משפחה וכן השתתפה בקורס בסיסי רב תחומי מטעם אוניברסיטת בר אילן ומרכז רקמן בנושא גירושין בשיתוף פעולה.


כמו כן, עוה"ד סטרוגנו הנה חברה בוועדה של דיני משפחה בלשכת עורכי הדין במחוז חיפה והנה מנהלת פורום בנושא דיני משפחה וירושה של גיל הזהב.  
כמי שצמחה בפרקטיקה המשפטית הן של בית המשפט לענייני משפחה והן של משרדים בתחום, מכירה עוה"ד סטרוגנו את המערכת מכל צדדיה ועובדה זו מביאה בידה להעניק שירות מקצועי ללקוחותיה ומיצוי זכויותיהם, תוך שהיא שמה לנגד עיניה את טובתם של כלל הצדדים המעורבים בהליך גירושין ולרבות בני הזוג עצמם וילדיהם המשותפים.


משרדה של עוה"ד סטרוגנו, נפתח מתוך חיבור ואהבה כנה ואמיתית לתחום דיני האישות ומתוך הבנה שלמה כי, העיסוק בתחום זה נובע ממקום של שליחות, מעצם מתן הליווי המקצועי והאנושי כאחד, לאנשים אשר חווים את אחד המשברים הקשים בחייהם ומתוך רצון להתוות דרך שהיא קצת אחרת אשר תסייע בידם של כל אותם בני זוג אשר החליטו לפרק את התא המשפחתי לעלות על דרך המלך גם בנסיבות אלו.


במסגרת ניסיונה המקצועי והפרקטיקה המשפטית אותם צברה עוה"ד סטרוגנו (לרבות ניסיון רב בייצוג והופעות מרובות בבתי משפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים במגוון נושאים מתחום דיני האישות) פיתחה היא רצון עז לסייע לצדדים לסיים את ההליכים המשפטיים בין הצדדים בדרכי נועם והסכמה וללא מלחמות מיותרות העלולות לפגוע, בסופו של יום, בעיקר בילדים המשותפים.


יחד עם זאת, במצב דברים בו אין ברירה והצד שכנגד מעוניין לנהל "מלחמה" בכל מחיר (בבחינת "תמות נפשי עם פלישתים"), עוה"ד סטרוגנו, מנהלת את תיקי לקוחותיה ללא כל פשרות עד להשגת התוצאה המיוחלת, תוך שהיא עושה שימוש בלעדי בכלים המצויים בידה לצורך ניהול ההליכים המשפטיים מבלי לנסות ולייצר טענות ו/או פרובקציות "יש מאין" בכדי לקנות יתרון דיוני כזה או אחר.
עוה"ד סטרוגנו מטפלת במגוון נושאים בתחום המשפחה והירושה וביניהם : ניהול תיקי גירושין בכללותם, לרבות תביעות בענייני מזונות (מזונות זמניים, מזונות קטינים, מזונות אישה, מזונות ילד מרדן ועוד), משמורת (משמורת בלעדית, משמורת משותפת, הסדרי ראיה, תיקי ניכור הורי ועוד), רכוש (חלוקת רכוש) וכלל הנושאים הנובעים מעצם ניהולו של הליך גירושין וכן ניהול תיקי ירושות וצוואות בכללותם, לרבות התנגדויות לצווי ירושה ולצווי קיום צוואה, הן בבתי הדין הרבניים והן בבתי המשפט לענייני משפחה.

כמו כן, עוה"ד סטרוגנו עורכת הסכמים בין בני זוג בענייני שלום בית, גירושין, ממון ורכוש, מזונות, חזקה, חיים משותפים, הורות משותפת, ידועים בציבור ועוד, וכן מגישה בקשות לצו ירושה ולצו קיום צוואה אצל הרשם לענייני ירושה.


אבן היסוד המנחה את עוה"ד סטרוגנו, הנו כי, הלקוח תמיד נמצא במרכז ומשכך השירות אותו מעניקה עוה"ד סטרוגנו לקהל לקוחותיה, הנו חלק בלתי נפרד מתורתה ואמונתה וכך גם נאמנותה לקהל לקוחותיה הינה ערך עליון. כל זאת, תוך מתן אפשרות למעורבת הפעילה של הלקוח (המעוניין בכך) בכל שלבי הטיפול בענייניו.

שכן, נסיון העבר, מלמד כי, תיקים בהם הלקוח היה שותף פעיל בהתפתחות המהלכים בתיקו, הניבו תוצאות יוצאות דופן ואפילו במקרים רבים גרמו למהפכים כמעט בלתי אפשריים, לטובת הלקוח.


עו"ד סטרוגנו, כבר בפגישת הייעוץ הראשונה עם הלקוח, דואגות להבהיר לו את סיכויי הצלחתו בתיק מבלי להשלותו.